HİZMETLERİMİZ > Protetik Ürünler

Bü ürün yelpazesi çok geniştir ve açık alan, kapalı alanlarda kullanılan çeşitleri vardır.
Yanlış malzemeyi yanlış yerde kullanmanız sonucunda telafisi olmayan problemlerle karşılaşarak gecenizin kötü geçmesine sebep olursunuz. Bu ürünlerin yakıcı özelliği olup olmadığı, dumanlımı dumansızmı, kaç saniye yandığı, kaç metre aşağı yada yukarı ateş verdiği, hangi zaman aralığında kullanılacağı çok önemlidir.
Organizasyonlarınızda kullanacağınız volkan, şelale, anlık efekt, mayın, meşaleler vs.. yeri ve zamanlaması profesyonellerin elinde gecenize ayrı bir farklılık katacaktır. 
Kapalı mekanda yapılacak volkan, şelale gösterileri için öncelikle mekanı kontrol etmeden olur demiyoruz, Teknik ekibimizle beraber mekanın havalandırması, tavan yüksekliği kriteri kontrol edildikten sonra işi kabul ederiz yada etmeyiz, bu kriterler mekanda kullanılacak proteknik volkan, şelale, anlık efektler, sahne Mayını, meşale, sis bombası için çok önemlidir.
Her hangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yaptığı işte deneyimli, hangi malzemeyi nerede nasıl kullanacağını ve malzemeyi tanıyan personelimizden yardım alabilirsiniz. 
Proteknik indoor volkan-şelale, autdoor volkan- şelale, sis bombası, meşale ürünleri hakkında rezervasyon, bilgi ve yardım almak için 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

 

Protetik Ürünler - MEDYA