Hakkımızda

Firmamızın temelleri 2000 yılında atılmış ve 2005 yılında EGE HAVAİ FİŞEK TANITIM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ çatısı altında kurumsallaşmıştır. Merkezi İzmir olmakla birlikte başta Ege Bölgesi ve Türkiye'nin değişik şehir, yöre ve beldelerindeki festivaller, kurtuluş günü etkinlikleri, temel atma törenleri, açılışlar, okul mezuniyet baloları, düğün, sünnet törenleri, özel kutlamalar ve konser turnelerinde havai fişek gösterileri , özel sahne efektleri, balon dekorasyonları, lazer showları ve animasyon ekiplerimizle başarılı gösteri ve organizasyonlar düzenlemiştir.

Konusunda gerekli eğitimi almış; İçişleri bakanlığının vermiş olduğu ateşleyici yeterlilik belgelerine sahip, özel eğitimli, lisanslı teknik kadrosu, modern teknolojik ekipmanları ve tecrübeli çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda bu önemli zamanlarınızı hafızalardan silinmeyecek farklı bir kutlamaya dönüşmesini, konuklarınızın kendilerini bir masal dünyasında hissetmelerini sağlayacaktır.

Eğitimli, donanımlı ve teknolojik kadromuzla birçok festival, kurtuluş etkinliği, düğün, sünnet düğünü, okul mezuniyeti, temel atma töreni, açılış ve konser organizasyonları düzenlemenin, organizasyonlarda görev almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz havai fişek gösterileri, lazer showlar, konfeti atımları, sahne efektleri, balon dekorasyonu, kumaş giydirme dekorasyonları ve animasyon ekiplerimizle her zaman farklı olmaya çalışmaktayız.

Fark yaratan, en iyisi için çabalayan, yaptığımız işleri diğerlerinden farklı kılan sürekli gelişim sağlamamızdır. Koşulsuz müşteri mennuniyetini ilke edinen firmamız, yaptığı organizasyonlarda kaliteden asla taviz vermeden sizlerin mennuniyeti için çalışmalar yapmaya devam edecektir. Sizleri ayrıcalıklı kılan detaylara gösterdiğiniz önemdir..

Birlikte çalışmak dileğiyle....

 

 

Saygılarımla

Ergün Kara